Pazartesi , 27 Haziran 2016
Son
Buradasınız: Anasayfa » TEKNOLOJİ » Ücretsiz, en yararlı iphone programları

Ücretsiz, en yararlı iphone programları

Evernote

mobil evernote iphone En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Popüler not alma uygulaması Evernote’un iPhone sürümü, zihninizi meşgul eden ve unutmaktan korktuğunuz işlerinizi not almak için kullanabileceğiniz en uygun yazılımlardan biri.’Evernote sayesinde notlarınızı yalnızca yazılı olarak almak zorunda değilsiniz: Fotoğraf, ses kaydı veya video şeklinde notlar almanız ve bu notları Windows veya Mac OS kullanan bir bilgisayarla senkronize etmeniz oldukça kolay (ayrıca n rınız web’de de saklanıyor, böylelikle yazdıklarınıza istediğiniz yerden ulaşabiliyorsunuz). Programın çektiğiniz fotoğrafları OCR ile tarayıp metinleri algılayabilmesi ve bu sayede daha sonra kelime yazarak istediğiniz fotoğrafı bulabilmeniz de mükemmel bir özellik. Daha fazla bilgi almak ve programı indirmek için www.evernote.com adresine bakabilirsiniz.

Vodafone Etrafımda Ne Var?

mobil Vodafone etrafimda ne var En iyi 25 Ücretsiz iPhone  Uygulaması

İsminde Vodafone geçmesine rağmen tüm operatörlerle kullanılabilen bu faydalı yazılım, GPS ile bulunduğunuz konumu belirleyerek size en yakın akaryakıt istasyonu, ATM, banka, eczane, hastane, kafe, karakol, kütüphane, market, metro durağı, postane, restoran, sinema ve taksi durağı gibi noktaları listeliyor; ayrıca listede yer alan noktaları harita üzerinde işaretliyor ve (eğer kayıtlıysa) telefon numaralarını da gösteriyor. Tabii bu işlem için o an internete bağlı olmanız gerektiğini hatırlatalım. Yaptığımız denemelerde bazı noktalan ufak hatalarla gösterse de genel anlamda kimi zaman hayat kurtarabilecek olan ve mutlaka telefonunuzda bulunması gerektiğini düşündüğümüz bu yazılımı App Store’dan kurabilirsiniz.

Zoho Office Suite

mobil zoho app for the iphone En iyi 25 Ücretsiz iPhone  Uygulaması

iPhone ile kullanabileceğiniz ücretsiz ofis yazılımları içinde en iyi alternatiflerden biri olan Zoho Office Suite, Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını başarıyla açabiliyor, ayrıca Word dosyalarınızın üzerinde değişiklik de yapabiliyorsunuz. Programın en sevilen özellikleri arasında Türkçe dil desteğini otomatik olarak sunması, çevrimiçi kullanım için Google veya Yahoo! hesabı kullanılarak dahi giriş yapılabilmesi ve Microsoft Office dosyalarıyla oldukça uyumlu olması bulunuyor. Bunların yanında, eğer bir sunum yapacaksanız ve notebook yerine iPhone kullanmak istiyorsanız Zoho işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Yazılımı denemek için http://rn.zoho.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Remember The Milk

mobil Remember The Milk En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Eğer siz de bizin gibi yapacağı birçok işi aklında tutmaya çalışan fakat unutkanlığa yenik düşen ve işler sıkıştığında da “Keşke şunları bir kenara not alıp organize etseydim!” diye yakınan biriyseniz, Remember The Milk imdadınıza yetişecek. Google’ın çevrimiçi görevler hizmetini anımsatan fakat çok daha kullanışlı bulduğumuz bu servis sayesinde, yapılacaklar listenizi yer ve zaman belirterek kaydedebiliyor, daha sonra ulaşmanız gereken mekânı haritadan görüntüleyebiliyor ve hatırlatıcılar sayesinde “Bir şeyleri unuttum mu acaba?” gibi iç bunaltıcı sorulardan kurtulabiliyorsunuz. Programı kullanmak için yapmanız gerekenler, www.rememberthemilk.com adresinden ücretsiz bir hesap açmak ve uygulamayı App Store’dan indirmek.

eBuddy

mobil ebuddy iphone En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

iPhone’un en beğenilen özelliklerinden biri, oldukça hassas ekranı sayesinde ekran klavyesinin kolaylıkla kullanılabilmesi. Bu sayede ofis programlarının kullanımında olduğu gibi çevrimiçi sohbet programlarında da büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Eğer bu avantajdan faydalanmak ve iPhone’unuzu kullanarak arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde kalmak istiyorsanız, eBuddy’i denemelisiniz. MSN Messenger, Facebook, Gtalk, MySpace, Yahoo, ICQ ve AIM ağlarına bağlanabilen bu yetenekli program sayesinde tüm arkadaşlarınızla tek bir program ve tek bir liste kullanarak iletişim kurmayı sürdürebilirsiniz. eBuddy’nin iPhone sürümünü indirmek için App Store’u kullanabilirsiniz.

Facebook

mobil iphone facebook 1 En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından biri olan Facebook’a cep telefonunuzdan erişememeniz herhalde düşünülemezdi. Ancak iPhone için özelleştirilmiş Facebook yazılımını kullanarak siteyi daha işlevsel kılabilir ve arkadaşlarınızla daha verimli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. iPhone için özelleştirilmiş Facebook’a http://iphone. facebook.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Eczane

mobil Eczane En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Tüm iPhone sahiplerinin kullanması gerektiğini düşündüğümüz bu uygulama, Türkiye’deki birçok şehirde o an açık olan nöbetçi eczanelerin bir listesini sunuyor. İlçeye göre arama yapılabilen programda sunulan listede yer alan eczanelerin isimleri, adresleri ve telefonları bulunuyor. Acil bir durumda eczaneyi aramak isterseniz, ekranda listelenen telefon numarasına tek bir dokunuş yapmanız yeterli. Acil bir durumda zaman kaybetmenizi engelleyecek bu yazılımı App Store’dan indirebilirsiniz.

Photoshop Mobile

mobil photoshop mobile for iphone En iyi 25 Ücretsiz iPhone  Uygulaması

Telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları anında düzenlemek ve paylaşmak ister misiniz? Photoshop Mobile size bu imkânı veren oldukça kullanışlı bir program. Elbette masaüstü bilgisayarınızda Photoshop ile yaptığınız her şeyi yapmanız mümkün değil; ancak çektiğiniz fotoğrafları kesmek, döndürmek, renklendirmek, parlaklık ve kontrastlarını ayarlamak gibi basit işlemler yapmak için en uygun ücretsiz alternatiflerden biri, Adobe Photoshop Mobile. Fotoğraflarınızı düzenlemeyi bitirdikten sonra Photoshop.com sitesinden almış olduğunuz hesabınıza kolayca yükleyebiliyorsunuz. Yazılımı App Store’dan indirebilir ve http://mobile.photoshop.com/iphone/ adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Skype

mobil skype iphone 3.0 En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Özellikle yurt dışındaki tanıdıklarıyla görüntülü iletişim kurmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir yazılım olan Skype’ın da bir iPhone sürümü bulunuyor. 3G veya Wi-Fi sayesinde internet erişiminizi sağladıktan sonra, telefonunuzun dâhili kamerasını kullanarak istediğiniz Skype kullanıcısıyla ücretsiz olarak görüntülü iletişim kurmanız mümkün. Ayrıca ufak bir meblağ ödemeyi kabul ederseniz, oldukça uygun tarifelerle cep telefonlarını ve sabit hatları da arayabilir ve cep telefonlarına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Skype’ın iPhone sürümü App Store’dan indirilebilir.

Twitterrific

mobil twitterrific iphone En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Son zamanların en revaçta sitelerinden biri olan Twitter’i iPhone’dan takip etmek, Twitterrific sayesinde kolaylaşıyor. Takibe aldığınız tüm yazarların yazdıklarını güzel tasarlanmış bir arayüz sayesinde kolayca okumanızı sağlayan yazılım, durumunuzu da aynı kolaylıkla güncellemenizi sağlıyor. Twitterrific’i http://twitterrific.com/iphone adresinden indirebilirsiniz.

Flashlight

mobil Flashlight En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Bazen en yetenekli, en gelişkin mobil cihazlar bile basit bir el fenerinin yerini tutamayabilir. Böylesi bir durumun iPhone için de söz konusu olmaması amacıyla yazılmış bir uygulama olan Flashlight, gerekli anlarda telefonunuzu bir ışıldak olarak kullanmanızı sağlıyor. Örneğin olmadık bir anda yaşanan elektrik kesintisinde veya çalışmayan apartman aydınlatması nedeniyle anahtarlarınızı bulmakta güçlük çektiğiniz bir anda Flashlight sayesinde ışığa kavuşabilirsiniz. Programda beyaz haricinde kırmızı, mavi gibi farklı renklerde aydınlatma seçenekleri de sunuluyor; ayrıca ışığın parlaklığını ayarlayabiliyorsunuz. Bunun yanında, Flashlight’ı iPhone’unuzun ekranındaki ölü pikselleri bulmak amacıyla da kullanabileceğinizi belirtelim. Programı App Store’da bulabilirsiniz.

Remote

mobil iphone app apple remote En iyi 25 Ücretsiz iPhone  Uygulaması

Apple’ın sunduğu bu ücretsiz araç sayesinde, bilgisayarınızdaki iTunes’da çalan müziği iPhone’unuzu kullanarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Dokunmatik ekranı kullanarak müziği durdurup devam ettirmeniz, çalma listenizdeki şarkıları görmeniz ve yerlerini değiştirmeniz, sesi açıp kısmanız ve iTunes kütüphanenizdeki diğer müzik dosyalarını aratmanız mümkün. Program yalnızca Wi-Fi üzerinden ev ağına bağlı aygıtlar arasında çalışabiliyor; yani başka birinin müzik arşivinize dâhil olmasından korkmanıza gerek yok. Programı App Store’dan indirebilirsiniz.

VLC Remote Free

mobil vlc free En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Son zamanların en popüler medya oynatıcılarından biri olan VLC Player’ı kontrol etmek için yazılmış olan VLC Remote Free’yi kullanarak iPhone’unuzu tam manasıyla bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz. Ses yükseltme-azaltma, filmi durdurma ve ileri-geri alma gibi özellikler sunan program sayesinde yerinizden kalkmadan bilgisayarınızdaki film ve müzik dosyalarını kontrol edebilir, böylelikle ilave bir medya oynatıcı satın alma düşüncenize “hoşça kal” diyebilirsiniz. Hem PC hem de Mac bilgisayarlardaki VLC Player programlarını kontrol edebilen yazılımı App Store’dan indirebilirsiniz.

CNN Türk

mobil apple iphone cnn En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

iPhone için özel uygulamalarını ücretsiz olarak sunan medya kuruluşlarının sayısı her geçen gün artıyor. Ancak incelediklerimiz içinde gündemi takip etmek isteyenlerin en çok işine yarayabileceğini düşündüğümüz uygulama CNN Türk’e ait. Canlı televizyon yayınını ve daha önce yayımlanmış televizyon haberlerini izlemenize, ayrıca internet sitesini taramanıza olanak veren uygulama oldukça iyi tasarlanmış. Eğer televizyon haberlerini izleyecekseniz yayın kalitesini bağlantı hızınıza göre seçebiliyorsunuz. App Store’da CNN Türk şeklinde bir arama yaparak programı bulabilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Vodafone IBB Trafik

mobil Vodafone IBB Trafik En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Yine isminde Vodafone ibaresi bulunmasına karşın tüm operatörlerle çalışabilen bir yazılımla karşı karşıyayız. Vodafona IBB Trafik, her gün yorucu İstanbul trafiğine dâhil olanların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir uygulama. IBB’nin trafik sitesinden alınan kamera görüntüleri ve sensör bilgilerini başarılı bir şekilde kullanan program, Google haritaları üzerinde yoğunluğa göre renklendirme yapmasının yanı sıra, belirli bölgelerdeki trafik yoğunluğunu doğrudan kamera görüntüleriyle de gösterebiliyor. Uygulama sayesinde kamera görüntüleri Twitter ve FriendFeed üzerinden dahi paylaşılabiliyor. Uygulamayı kurmak için App Store’u kullanabilirsiniz.

Reader Lite

mobil dBelement Reader Lite En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

E-kitap devrimi yavaş yavaş başlıyor. Yurt dışında bilgisayar ve internetle içli dışlı olan birçok kişi artık normal kitaplar yerine e-kitap okuyor; ülkemizde de geçtiğimiz ay itibariyle resmi olarak e-kitap ve e-kitap okuyucu satışı başladı. Eğer siz de e-kitap teknolojisini merak ediyor ve incelemek istiyorsanız, iPhone için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu müthiş yazılımı deneyebilirsiniz. Program iPhone’unuzun ekranında sanal bir kitaplık oluşturuyor ve indirilen e-kitapları bu kitaplığa yerleştiriyor. Ardından istediğiniz e-kitabı, tıpkı gerçek bir kitabın sayfalarını çevirir gibi parmağınızla sayfalarını çevirerek okuyabiliyorsunuz. Sayfa tasarımı da okuyucuya bu hissiyatı vermek konusunda oldukça başarılı. Programı App Store’un Books kategorisinde yapacağınız “dBelement Reader Lite” aramasıyla inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

iWoopie Lite

mobil iwoopie En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

iWoopie Lite, iPhone’uyla internetten video izlemeyi sevenlerin favorileri arasına girebilecek bir program. iWoopie Lite sayesinde, YouTube, DailyMotion gibi birçok video sitesinde video aratabiliyor, bulunan videoları izleyebiliyor ve istediğiniz videoyu telefonunuza indirebiliyorsunuz. Bu sayede sevdiğiniz videoları daha sonra internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda da izleme şansınız oluyor. Programın tek kötü yanı, indirilen videoların bilgisayara aktarılmasına izin vermemesi; yani indirdiğiniz videoları sadece iWoopie Lite kullanarak izleyebiliyorsunuz. Ancak bu durum çok büyük bir dezavantaj yaratmıyor. Programı App Store’dan indirebilirsiniz.

ShopSavvy

mobil shopsavvy En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Alışveriş tutkunlarının hayatını kolaylaştıran bir iPhone uygulaması olan ShopSavvy, barkodunun fotoğrafını çektiğiniz bir ürünün başka mağazalarda hangi fiyattan satıldığını gösterebiliyor. Programın kullandığı veritabanında yalnızca Türkiye’ye özgü ürünler mevcut değil; ancak programı kullanarak özellikle yurt dışından ithal edilen elektronik ürünler, müzik aletleri ve kitapların fiyatlarını karşılaştırabilir, büyük bir fiyat farklılığı görmeniz durumunda istediğiniz ürünü yurt dışından getirtme yolunu tercih edebilirsiniz. Eğer yurt dışında yaşıyorsanız veya bir seyahatteyseniz, ShopSavvy’i kullandığınızda GPS’ten alınan veriler sayesinde ilginizi çeken ürünün size en yakın hangi mağazalarda bulunduğu bilgisine de ulaşabiliyorsunuz. Programı App Store’dan indirebilir ve www.biggu.com adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

TV Rehberi

mobil iphone tv rehberi En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Türk televizyonlarının 3 günlük yayın akışını inceleyebilir; 70 kanal, 18 kategori ve 39 program türüne göre tarama yapabilirsiniz. Belirlediğiniz bir saat aralığında hangi programların oynadığını öğrenmeniz de mümkün. İstediğiniz programları hafızaya alabilir ya da Google Takvim’inize ekleyebilirsiniz. Programlar başlamadan önce Push bildirimi, SMS ya da e-postayla kendinize hatırlatabilirsiniz. Bilgi almak ve indirmek için: http://www.tvrehberi.mobi/iphone/

Alarm Clock Free

mobil iphone alarm clock En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

iPhone’un dâhili saat ve alarm uygulamasından sıkıldıysanız, Alarm Clock Free’yi deneyebilirsiniz. Telefonunuzu şık bir dijital saate dönüştüren uygulama sayesinde isterseniz gece yatarken uygulamayı açık bırakıp iPhone’u başucunuza koyabilir, gece uyandığınızda saati kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Uygulamanın ilginç özelliklerinden biri de, iPhone’unuzu salladığınızda ekranın otomatik olarak aydınlatılması ve karanlık ortamdaki ışık ihtiyacının karşılanması. Programı App Store’dan indirebilirsiniz.

StepTrakLite

mobil StepTrakLite for iPhone En iyi 25 Ücretsiz iPhone  Uygulaması

Spora başlamak için iyi bir bahaneye ihtiyaç duyuyorsanız, StepTrakLite yardımınıza koşabilir. iPhone’da bulunan hareket sensörlerini kullanarak hareketiniz hakkında bilgi veren uygulama, belirli bir zaman aralığında toplam kaç adım attığınızı ve kaç kalori yaktığınızı hesaplıyor. Üstelik bu hesabın gerçekleşmesi için telefonu özel bir yerde taşımanıza gerek yok; telefonun cebinizde olması yeterli. Programın ilginç özelliklerinden biri de, egzersizinizi bitirdikten sonra sonucu tek dokunuşla Twitter’da paylaşabilrne imkânı sunması. Böylelikle günden güne artan temponuzu arkadaşlarınızla paylaşabilir ve onların yorumları sayesinde motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Programı App Store’dan indirebilirsiniz.

IMDb Movies & TV

mobil imdb iphone app En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Sinemaseverlerin dikkate alması gereken bir diğer ücretsiz iPhone uygulaması da, IMDb Movies & TV. Yazılım sayesinde internetin en geniş film ve sanatçı veritabanı olan IMDB’den alınan bilgiler, oldukça şık bir arayüz kullanılarak telefonunuza taşınıyor. İsterseniz seçtiğiniz bir filmin özetini, kullanıcı yorumlarını ve puanlamasını görebilir, isterseniz kullanıcıların verdiği puanlara göre yapılan en iyi 100 veya en iyi 250 film listelerine göz atabilirsiniz. IMDb’nin veritabanında 1.5 milyonu aşkın film ve televizyon dizisi ile 3.5 milyonu aşkın sanatçı hakkında bilgi bulmak mümkün. Programı App Store’dan indirebilirsiniz.

GPS Tracker

mobil iphone gps En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

GPS Tracker, iPhone ile kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz GPS yazılımlarından biri. Programı kurduktan ve www.instamapper.com adresinden bir hesap açtıktan sonra, istediğiniz an nerede olduğunuzu görebiliyor, üstelik bu bilgiyi arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz. Sistem şu şekilde işliyor: İzin verdiğiniz tüm kullanıcılar, instamapper.com adresinden giriş yaparak sizin GPS verilerinize ulaşıyor ve harita üzerinden nerede olduğunuzu görüntüleyebiliyor. Tabii istemediğiniz zamanlarda programı kapatabiliyor ve gizliliğinizi koruyabiliyorsunuz. GPS Tracker’ı App Store’da bulabilirsiniz.

Sinema Kurdu

mobil Sinema Kurdu En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Sıklıkla sinemaya giden biriyseniz, telefonunuzda mutlaka bulunması gereken uygulamalardan biri de Sinema Kurdu olmalı. Yazılım sayesinde o an gösterimde olan filmler hakkında detaylı bilgi alabilir, istediğiniz bir filmi izleyebileceğiniz en yakın sinemaları görebilir ve hatta filmlerin fragmanlarını ve kamera arkası görüntülerini bile izleyebilirsiniz. Yazılım filmleri türe veya kullanıcıların verdiği oylara göre de listeleyebiliyor. Diğer yandan, sinema dünyasıyla ilgili en son gelişmeleri de yine Sinema Kurdu sayesinde takip edebilirsiniz. iPhone için yazılmış Türkçe uygulamaların az bulunduğu bir ortamda bu güzel yazılımın ücretsiz olarak sunulması gerçekten takdire şayan.

Free Spanish Tutor & Free French Tutor

mobil free language tutors En iyi 25 Ücretsiz iPhone Uygulaması

iPhone’unuzu ikinci bir yabancı dil öğrenmek amacıyla kullanmak ister miydiniz? Eğer İngilizce diline hâkimseniz, bu ücretsiz uygulamanın iki sürümünden birini kullanarak kolaylıkla İspanyolca veya Fransızca öğrenmeye başlayabilirsiniz. Program, çoktan seçmeli sorular, yapbozlar ve bulmacalar gibi eğlenceli unsurları kullanarak dil öğrenimini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda, program sayesinde istediğiniz kelimenin okunuşunu duymanız da mümkün. Programın her iki sürümü de App Store’dan temin edilebilir. Eğer İspanyolcaya veya Fransızcaya kendinizi kaptırır ve işi ilerletirseniz, fiil çekimlerini öğrenmek için “Verb Conjugation Trainer Lite” şeklinde yapacağınız aramanın sonucunda çıkan ücretsiz yazılımları da kurabilirsiniz.

eReader : iPhone’da kitap okumak isterseniz eReader ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca e-kitap satan internet sitelerinden kitap satın alabilirsiniz.
İndireReader

kitap oku iphone Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

Facebook : Arkadaş ağınızda neler olup bittiğini iPhone’unuzdan takip etmek için birebir. Bu programla Facebook Chat ile sohbet edebilir, fotoğraf yükleyebilir, arkadaşlarınızın fotoğraflarına ve durum güncellemelerine bakabilirsiniz.
İndirFacebook

facebook iphone Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

Google Mobile App : Google’ın Gmail, arama ve harita hizmetinden iPhone üzerinde de mahrum kalmak istemiyosanız iPhone’unuza yükleyeceğiniz ilk programlardan biri.
İndirGoogle Mobile App

google iphone Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

WeatherBug : Hava durumu sizin için önemliyse en çok kullanacağınız uygulamalardan biri WeatherBug olacak. Uydu haritaları, detaylı hava tahminleri ve 45 bin yer bilgisi bu program ile cebinizde.
İndirWeatherBug

hava durumu Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

Twitterrific : İflah olmaz bir Twitter kullanıcısı mısınız? iPhone’unuz yanınızdayken Twitter güncellemelerini dert etmeyin. Twitterrific ile Twitter güncellemeleriniz yapacak sevdiklerinizi merakta bırakmayacaksınız.
İndirTwitterrific

twitter iphone Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

Evernote : Evernote sitesinin iPhone uygulaması olan bu program iPhone ile kolayca not almanızı sağlıyor. Mac ya da PC’niz ile senkronize bir şekilde çalışarak tuttuğunuz notları telefonunuzdan bilgisayarınıza kolayca aktarabiliyorsunuz.
İndirEvernote

evernote Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

Shazam : Turkcell’in Ne Bu Çalan servisini hatırladınız mı? İşte bu program Ne Bu Çalan servisinin iPhone versiyonu. Shazam adlı bu uygulamayla sevdiğiniz ama kimin söylediğini bilmediğiniz şarkıları öğrenebileceksiniz. Program aradığınız şarkıyı iTunes üzerinden satın alma, ilgili YouTube videolarını gösterme gibi bir kaç ek özellikle birlikte geliyor.
İndirShazam

shazam Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

VoiceNotes : VoiceNotes ile yanınızda sadece bir telefon değil aynı zamanda bir ses kayıt cihazı taşımış oluyorsunuz. Programın yaptığı iş sesinizi kaydetmek. Sesinizi kaydettikten sonra kayıt dosyasını e-posta olarak gönderebiliyorsunuz. Hemen aklınıza gelen bir şeyi unutmaktan korkuyorsanız ya da iPhone kullanan bir gazeteciyseniz bu program tam size göre.
İndirVoiceNotes

ses kayit Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

Truveo Video Search : iPhone’unuzda izlemek için video arıyorsanız Truveo Video Search online video paylaşım sitelerinden sizin için arıyor. Haber, spor, müzik kategorileri programla birlikte geliyor ancak isterseniz kendi arama kriterlerinizi de kullanabiliyorsunuz.
İndirTruveo Video Search

video arama Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

The New York Times : The New York Times’a iPhone üzerinden ulaşmanın en kolay yolu. Kendi kişiselleştirilmiş kategorileri ve menülerinizi oluşturabilirsiniz. İndirThe New York Times

times Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin resmi

Light : Elektrikler kesildi, karanlıkta kaldınız hemen iPhone’unuzu çıkartıp Light’ı çalıştırıyorsunuz. Bembeyaz bir iPhone ekranı ışık kaynağınız oluyor. Basit ve etkili. İndir :Light

(Kaynak:bilgisizsayar.com & teknoist.com)

9 yorum

 1. teşekkürler

 2. teşekürler emek’e saygı (:

 3. teşekürler

 4. EyvaLLah Sağolun..

 5. TESEKURLER

 6. saol krdş çok yardmcı oldn saolda bn bunları bedava indiriorm ama bedava kullanabiliyrmuyum bnde birçok program var ama hç biri bedava kullanlmıo

 7. TEŞEKKÜRLER

 8. ellerine salık gardaşşş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>