Perşembe , 30 Haziran 2016
Son
Buradasınız: Anasayfa » Dizi ve film müzikleri » Pis yedili dizisi dizi müziği dinle

Pis yedili dizisi dizi müziği dinle

Pis Yedili Dizisi Hey Pardon Şarkısını Dinle

Hay Pardon Pis Yedili Dizisi Jenerik müziği dinle

Hay Pardon Pis Yedili Dizisi Jenerik müziği dinle

Hey pardon ,
Yıldızlarınızı yere düşürmüşsünüz
Bir tanesinide bana verebilirmisiniz
Gözlerinizden yansıyan ışık sizin değil o yıldızların
Aşkınız bile tasarrufu cılız, bir ışık
Hep ben ben ben ben dedim
Soyu tükendi,kurtla prenslerin
Eli izleri yine sen sen yedin,
Doymadı kara kara deliklerin
Hey Pardon….

Pis Yedili Dizisi Hey Pardon Dizi Müziği

Dizi Hakkında

Gani Müjde’nin,Tükenmez Kalem’le birlikte TNT için çekeceği yeni dizinin adı Pis Yedili olacak.

Mahalledeki lise yanınca, devlet burada okuyan çocukları, civardaki liselere yerleştirir; ancak 4’ü erkek 3’ü kız lise öğrencisi açıkta kalır. Devlet, onları da özel bir okula yerleştirmek durumunda kalır. Mahallenin ‘hayta’ları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir ‘Pis Yedili’ çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. ‘Bayrampaşalı’, ‘Or. co..’, ‘Kar Beyaz’ ve ‘Trafo’ lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle ‘Cimbom’, esmerliği yüzünden ‘Kara Biber’, her işe karışması nedeniyle adı ‘Salça’ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Dizinin cast çalışmalarına daha başlamadıklarını söyleyen Gani Müjde, “Dört erkek, üç dişi Cem Yılmaz arıyorum aslında. Yedisinin de sadece oyuncu değil, çok iyi şovmen olması lazım” dedi.

Pis yedili dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak, Pis yedili Dizisi oyuncuları fotoğrafları, Pis yedili, dizisi hangi kanalda, ne zaman, başlayacak, Pis yedili Dizisi, oyuncuları

Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı ve Ayşegül Aldinç ve Özge Özberk‘in rol alacağı “Pis 7′li” dizisi Ekim ayında Show Tv ekranlarında olacak. Gani Müjde müjdeli haberi bir sosyal paylaşım sitesinde paylaştı: Hem komedi hem dram birlikte yürüyecek. Bir nevi West Side story. Kolejin sert ve sosyetik müdürü Esma Sultan’ı Ayşegül Aldinç,çocukların mahalleden ablası Filiz öğretmeni ise Özge Özberk canlandıracak. Kolejin iyi kalpli müdür yardımcısına Dondurmam Kaymak’ın efsane oyuncusu Turan Özdemir can verecek. Asuman Dabak ise Karabiber’in annesi olacak. Öğrenciler arasında da sürprizler var.Tarık Akan’ın oğlu, ilk dizisinde Barış Üregül Küçükbey adlı bir karakteri canlandıracak.

Küçük Sırlar‘ın yakışıklısı Kadir Doğulu Pis 7 linin lideri Bayrampaşalı’yı oynayacak. Türk malı’ndan tanıdığımız Hazal Şenel Salça rolünde. Her oyuncu yıldızlaşacak. Aylardır defalarca yapılan elemeleri atlatarak seçilen oyuncuları yönetmen Haluk Bener titizlikle seçti.

Bir yorum

  1. Teşekkürler..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>