Salı , 26 Mayıs 2015
Son
Buradasınız: Anasayfa » GÜNCEL » Tayyip Erdoğan mal varlığını açıkladı

Tayyip Erdoğan mal varlığını açıkladı

1 mart 2010 itibariyle başbakan tayyip erdoğanın açıklananan mal varlığıBelki de Türkiye’nin gelmiş geçmiş en zengin başbakanı olan Tayyip Erdoğan 1 Mart 2010′da mal varlığını açıkladı.

Başbakanlık Basın Merkezi’nin internet sitesinde yayımlanan verilere göre Başbakan Erdoğan’ın taşınmaz mal varlıkları arasında Arnavutköy-Bolluca Köyündeki 40 bin TL değerinde 376 metrekare arsa, 10 bin TL değerinde Güneysu-Dumankaya Köyü’nde 2 bin metrekare arsa bulunuyor.

Başbakan Erdoğan’ın, banka hesaplarında ise 2.366.109,95 TL’si (Şirket hisselerinin satış geliri, emekli ikramiyesi, emekli maaşı ve milletvekili maaşlarının toplamı) bulunuyor.

Sitedeki bilgilere göre Başbakan Erdoğan’ın ayrıca 500.000 TL alacağı olduğu belirtiliyor. Ne kadar şanslıyız ki ülkemizin temsilcileri çok kodaman. Bu şekilde bir sürü devlet adamıyla sidik yarıştırabilecek kadar geniş mesaneli temsilcilerimiz var  ve bundan gurur duymalıyız sanırım(!). İnsanlar aylarca sokaklarda işsiz kalmamak için eylem yapması dengesiz zenginleşmenin önüne geçemiyor. Buda iyi birşey çok istikrarlı bir yönetimimiz var. Hepimize helal olsun. [Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış. Daha fazla züğürtlük yapmaya gerek yok bu yüzden bu yazı burda biter AMA Başbakana ayrıca helal olsun.]

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Attention Required! | CloudFlare

One more step

Please complete the security check to access backlink.r10.net

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.