Pazartesi , 27 Haziran 2016
Son
Buradasınız: Anasayfa » GENEL » Şafak Sezer’in yeni dizisi

Şafak Sezer’in yeni dizisi

Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın ve Metin Yıldız’ın başrolleri paylaştığı komedi dizisi çok yakında başlıyor….

Git başka evin kralı ol… Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın ve Metin Yıldız’ın başrolleri paylaştığı komedi dizisi çok yakında başlıyor….
Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın ve Metin Yıldız’ın başrolleri paylaştığı ‘Aslan Kıral’ adlı komedi dizisi çok yakında atv’de başlıyor.

Dizide Oya Başar’ın canlandırdığı kayınvalide ile Şafak Sezer’in oynadığı içgüveysi damadın eğlenceli çekişmesi anlatılıyor.

BAŞAR YİNE KAYNANA
Geçtiğimiz yıllarda ‘Benim Annem Bir Melek’ adlı dizide geliniyle anlaşamayan bir kaynanayı canlandıran Oya Başar, bu kez damadı ‘Aslan’ı, kızına uygun bir eş olarak görmeyen bir anneyi oynuyor. Güzel oyuncu Evrim Akın ise Başar’ın canlandırdığı kayınvalidenin, hostes olma hayalleri kuran kızı rolünde… Bu projede yer almaktan çok mutlu olduğunu belirten Şafak Sezer, “Herkesin ailecek keyif alarak izleyeceği bir dizi olacak” dedi.

Bir yorum

  1. ya rabbim seni varya kabimde hissediyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>